• Školský klub

• ŠPORTOVO-ZÁBAVNÝ DEŇ RODINY

Bolo slnečné májové popoludnie a v areáli školy a ŠKD v Krásne nad Kysucou vládol čulý ruch.

Deťom sa podarilo vlákať do sveta netradičných športových súťaží ockov a mamky. Stali sa na chvíľku deťmi a dokázali sa zabaviť v rôznych disciplinách na stanovišťiach.

Vozili deti na fúrikoch, prenášali vodu do  nádobiek pomocou špongie, hrali živé „Človeče, nehnevaj sa“ , hádzali čižmou do diaľky a iné zaujímavé aktivity.

Po súťažiach dobre padlo občerstvenie upečenými špekáčikmi, čapovanou kofolou, chutnými koláčikmi, ktoré napiekli niektoré šikovné mamičky.

Deti boli ocenené symbolickým darčekom v tombole, sladkosťou a rodinným diplomom.

Ďakujeme všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k vydarenému priebehu športovo-zábavného Dňa rodiny.

Osobitne patrí úprimná vďaka p. Petrovi Janecovi, mamičkám za koláče.

Ďakujeme i rodičom, ktorí si našli čas pre svoje deti a venovali im vzácny dar – príjemne prežité popoludnie v úžasnej atmosfére, na ktorú budú dlho spomínať.

„ŠŤASTNÝ JE TEN, KTO NAŠIEL ŠŤASTIE V RODINE“

vychovávateľky ŠKD

Fotorgrafie z tejto akcie si môžete pozrieť vo fotoalbume.