• Školský psychológ

•

Školský psychológ vykonáva odborné činnosti v rámci orientačnej psychologickej diagnostiky, individuálneho, skupinového psychologického poradenstva, prevencie a intervencie k deťom a žiakom s osobitným zreteľom na proces výchovy a vzdelávania v školách a školských zariadeniach; vykonáva aj odborné činnosti psychologického poradenstva v oblasti rodinných a ďalších sociálnych vzťahov. Poskytuje psychologické poradenstvo a konzultácie zákonným zástupcom a pedagogickým zamestnancom škôl a školských zariadení.

Psychológ nie je šaman, ani liečiteľ. Nevie čítať myšlienky, nepozná všetky riešenia na každý problém, nie je hodnotiaci ani súdiaci. Hlavným pracovným nástrojom každého psychológa je vzťah dôvery a z neho vyplývajúca mlčanlivosť psychológa.

• Základné informácie

• Školská psychologička:
        • Mgr. Barbora Holjenková

• Kontakt:
        • barbora.holjenkova@zsknk.sk

• Kde ma nájdete?
        • Pavilón A - Kabinet školského psychológa
          (1. poschodie, vedľa učebne fyziky)

• Konzultačné hodiny:
        • Utorok: 13:05 - 14:05
          (v prípade záujmu je možné dohodnúť sa vopred aj na inom termíne)